Відредагуйте речення: 1) Степаненко зарекомендував себе як вдумливий, здібний працівник і багато допомагає молодим робітникам. 2) На сьогоднішній день бригадирами враховано і вологість, і температурні умови зернозберігання, а т...

Відредагуйте речення: 1) Степаненко зарекомендував себе як вдумливий, здібний працівник і багато допомагає молодим робітникам. 2) На сьогоднішній день бригадирами враховано і вологість, і температурні умови зернозберігання, а також проводився ремонт зерносховища. 3) Сесія прийняла рішення і рекомендувала про найшвидше завершення строків ремонту.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Степаненко зарекомендував себе, як: вдумливий, здібний працівник, він багато допомага молодим робітникам.