Відредагуйте речення. 1. Вітаємо Вас, шановний Микола Іванович, з пятидеситилєтієм. 2. Переверніть сторінку, продовжуйте далі. 3. Невільно приходить на думку слідуюче. 4. Він просидів цілий вечір, обдумуючи свою автобіографію. ...

Відредагуйте речення. 1. Вітаємо Вас, шановний Микола Іванович, з пятидеситилєтієм. 2. Переверніть сторінку, продовжуйте далі. 3. Невільно приходить на думку слідуюче. 4. Він просидів цілий вечір, обдумуючи свою автобіографію. 5. Ми не маємо достатніх навиків і тому нічого в нас не получається
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вітаємо Вас, шановний Миколо Івановичу, з п" ятидесятиріччям. 2. Переверніть сторінку і продовжуйте далі. 3. Мимоволі  приходить на думку наступне. 4. Він просидів цілий вечір, обдумуючи свою біографію. 5. Ми не маємо потрібних навичок,  і тому нічого в нас не виходить