Відредагуйте речення Cлухаючи цю мелодію , мені уявляються картинки прочитаної книги. Згадуючи про тебе , мені стає веселіше. Працюючи над помилками , тобі згадаються всі правила.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
слухаючи цю мелодію, я уявляю зображення прочитаної книги. згадавши тебе, мені стає веселіше. працюючи над помилками ти згадаєш всі правила