Відредагуйте речення і запишіть правильні варіанти. 1) Читає багато преси 2) Приймає активну участь у громадській роботі 3) Вона постійно працює над підвищенням свого інтелектуального рівня. 4) До навчання відноситься сумлінно....

Відредагуйте речення і запишіть правильні варіанти. 1) Читає багато преси 2) Приймає активну участь у громадській роботі 3) Вона постійно працює над підвищенням свого інтелектуального рівня. 4) До навчання відноситься сумлінно. 5) Користується повагою серед товаришів і студентів.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Читає пресу 2)Приймає активну участь у громадській діяльності 3)Вона постійно працює над покращеням свого інтелектуального рівня 4)До навчання ставиться сумлівнно 5)Має повагу серед товаришів і студентів