Відредагуйте речення й запишіть. 1) Піднявшись у гори, раптово пішов сніг. 2) Сидячи в парку, до Олени підійшла подруга із собакою. 3) Нам потрібна людина, знаюча проблеми всієї галузі. 4) З вишки можуть стрибати початкуютчі сп...

Відредагуйте речення й запишіть. 1) Піднявшись у гори, раптово пішов сніг. 2) Сидячи в парку, до Олени підійшла подруга із собакою. 3) Нам потрібна людина, знаюча проблеми всієї галузі. 4) З вишки можуть стрибати початкуютчі спортсмени.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Коли ми пiднялись у гори, раптово пiшов снiг. 2) До сидячоï в парку Олени пiдiйшла подруга з собакою. 3) Нам потрiбна людина , котра знатиме проблеми yciеï галузi. 4) З цieï вишки можуть стрибати навíть початкуючi спортсмени.