Відредагуйте речення. Задача розв'язана неправильно завдяки арифметичній помилці. Повертаючись додому, почався дощ і ми промокли до нитки. На протязі зовсім короткого часу, Василь Іваничук став самим відомим шахматистом України...

Відредагуйте речення. Задача розв'язана неправильно завдяки арифметичній помилці. Повертаючись додому, почався дощ і ми промокли до нитки. На протязі зовсім короткого часу, Василь Іваничук став самим відомим шахматистом України. Ми взаємно допомагаємо один одному. Швидко мчать по шосе автомашини. Виходячи з вагона поїзда, у мого чемодана відірвалася ручка.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
знаю тіки деякі задача розвязана неправильно через арифметичну помилку поки ми поверталися додому почався дощ і ми промокли до нитки  На протязі зовсім короткого часу, Василь Іваничук став найвідомішим гроссмейстером України. поки я виходив з вагона поїзда, у мого чемодана відірвалася ручка.