Відредагуйте речення, запишіть правильний варіант. 1. Хто із нас самий розумний? 2. Сповістіть будь-ласка результативність роботи. 3. Громадська лірика Франка була зброєю в боротьбі за незаможність. 4. Відділ кадрів вміщува...

Відредагуйте речення, запишіть правильний варіант. 1. Хто із нас самий розумний? 2. Сповістіть будь-ласка результативність роботи. 3. Громадська лірика Франка була зброєю в боротьбі за незаможність. 4. Відділ кадрів вміщував його особисту справу. 5. Ми взаємно допомагаємо один одному. 6.Дівчина піднімається сходами вгору.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Хто із нас найрозумніший?