Відредагуйте реченняГлядачі, сидяі в першому ряду, захоплено аплодували артистам.На протязі уроку ми слухали розповідь учителя.Моя пропозиція, я рахую, являється самою гарною.Рекомендую прийняти участь у слідуючих міроприємства...

Відредагуйте речення Глядачі, сидяі в першому ряду, захоплено аплодували артистам. На протязі уроку ми слухали розповідь учителя. Моя пропозиція, я рахую, являється самою гарною. Рекомендую прийняти участь у слідуючих міроприємствах, силами учнів підготувати святковий концерт. Письменник змалював у романі найбіднішу бідноту.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Глядачі,які сиділи в першому ряду,захоплено аплодували артистам. Протягом уроку ми слухали розповідь учителя. Моя пропозиція, я вважаю, являється (є) самою(найбільш) гарною. Рекомендую прийняти участь в наступних заходах, силами учнів підготувати святковий концерт. Письменник змалював у романі найбідніших людей.