Відредагуйте реченняНе зрозумівши вчителя, мені прийшлося ще раз у нього запитати.Око Миколи приваблювали блакитні волошки, білі ромашки, троянди, нарциси.Проводячи різні міроприємства, усім дуже подобається.

Відредагуйте речення Не зрозумівши вчителя, мені прийшлося ще раз у нього запитати. Око Миколи приваблювали блакитні волошки, білі ромашки, троянди, нарциси. Проводячи різні міроприємства, усім дуже подобається.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я не зрозумів учителя, тому довелося перепитати його. Миколі сподобались блакитні волошки, білі ромашки, троянди, нарциси. Увагу Миколи превернули блакитні волошки, білі ромашки, троянди, нарциси. Блакитні волошки, білі ромашки, троянди, нарциси вабили око Миколи. Нам всім поодобаються різні заходи, які ми проводимо. Заходи, які ми проводимо, подобаються нам уім