Відрегадувати речення Пропонуємо захоплюючі екскурсії вулицями києва. Підготую закінчивших школу до вступу у вуз. Дівчина ледь торкалася ногами стежки,взутоїв червоні черевики.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пропонуємо провести захоплюючі ексурсії по вулицях Києва. Підготую випускників до вступу у ВНЗ. Дівчина ледб торкалася ногами стежки, які були взуті в червоні черевики.