Відріз полотна, який коштує 112 грн, продали двом покупцям. Перший купив 5 м полотна, а другий --- 3 м. Скільки гривень заплатив кожен покупець? Подану задачу перетвори на задачу на знаходження четвертого пропорційного.Як ця зм...

Відріз полотна, який коштує 112 грн, продали двом покупцям. Перший купив 5 м полотна, а другий --- 3 м. Скільки гривень заплатив кожен покупець? Подану задачу перетвори на задачу на знаходження четвертого пропорційного.Як ця зміна вплине на розв*язання?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
5+3 = 8 м - відріз полотна 112 : 8 = 14 грн. - коштує один метр 14 * 5 = 70грн. - заплатив перший покупець 14 * 3 = 42 грн. - заплатив другий покупець