Відріз полотна,який коштує 112 гривнів, продали двом покупцям. Перший купив 5 метрів полотна, а другий - 3 метри. Скільки гривень заплатив кожен покупець? Я не впевнений чи це правильно тому прошу допомоги я розв'язав так: 1) 5...

Відріз полотна,який коштує 112 гривнів, продали двом покупцям. Перший купив 5 метрів полотна, а другий - 3 метри. Скільки гривень заплатив кожен покупець? Я не впевнений чи це правильно тому прошу допомоги я розв'язав так: 1) 5+3=8 (м.)-загальна довжина; 2) 112/8=14 (грн.)-однакова величена; 3) 5*14=70 (грн.)-заплатив 1 покупець; 4) 3*14=42(грн.) А ще тут написано "Подану задачу перетвори на задачу на знаходження четвертог о пропорційного" Допоможіть будь ласка НОГОРАДА ЧЕКАЄ ТОГО ХТО ВИРІШЕ!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тут все вірно не периживай