Відрізок, довжина якого дорівнює 47 см, розділений на три нерівні відрізки. Відстань між серединами крайніх відрізків дорівнює 26 см. Знайдіть довжину середнього відрізка.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
І_________І_________І____І____________І____________І А                В                   С       К                          М                       Т Дано: АТ=47 ВМ=26 АВ=ВС КМ=МТ АВ+МТ=ВС+КМ _________________ СК - ? АВ+МТ=ВС+КМ=АТ-ВМ=47-26=21(см) СК=ВМ-(ВС+КМ)=26-21=5(см)