Відстань між двома пристанями по річці дорівнює 20 км. Човном шлях туди і назад можна подолати за 10 год. Знайдіть швидкість течії, якщо 2 км проти течії човен проплеває за той же час, що і 3 км за течією

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)10/2=5(год.) - час за який подолали відстань від 1 до 2 пристані 2)20/5=4(км/год.) - власна швидкість човна 3)3-2=1(км/год.) - 2 швидкості течії 4)1/2=0,5(км/год.) - швидкість течії Відповідь: 0,5 км/год.