Відстань між двома селами 48 км. З цих селищ одночасно в одному напрямку виїхали два мотоциклісти. Мотоцикліст попереду їхав зі швидкістю 48 км/год, мотоцикліст позаду – зі швидкістю 60 км/год. Через скільки годин після почаку ...

Відстань між двома селами 48 км. З цих селищ одночасно в одному напрямку виїхали два мотоциклісти. Мотоцикліст попереду їхав зі швидкістю 48 км/год, мотоцикліст позаду – зі швидкістю 60 км/год. Через скільки годин після почаку руху другий мотоцикліст наздожене першого? Помогмте!! ОЧЕНЬ СРОЧНО!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
S = v * t - формула пути ---------------------------------- S = 48 (км) - расстояние между двумя сёлами v = 60 - 48 = 12 (км/ч) - скорость сближения при движении вдогонку t = 48 : 12 = 4 (ч) - через 4 часа второй мотоциклист догонит первого Вiдповiдь: через 4 годин пiсля почаку руху другий мотоциклiст наздожене першого.