Відстань між двома станціями, де курсує електричка, дорівнює 56 км. В один бік електричка їде 1 год 20 хв, а на зворотний шлях витрачає 1 год 10 хв; на кінцевій станції стоїть 10 хв. Визначте середню швидкість електрички на вс...
Відстань між двома станціями, де курсує електричка, дорівнює 56 км. В один бік електричка їде 1 год 20 хв, а на зворотний шлях витрачає 1 год 10 хв; на кінцевій станції стоїть 10 хв. Визначте середню швидкість електрички на всьому шляху. Якою була б середня швидкість електрички, якби тривалістю зупинки можна було знехтувати?
Ответ(ы) на вопрос:
мені теж відповідь потрібна допоможіть