Відстань від вулика до квітів 20 м, а до куща — 50 м. Уранці бджілка полетіла за нектаром до квітів і по вернулася до вулика. А потім полетіла до куща і стала збирати нектар там. Яку відстань пролетіла бджілка?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
До квітів- 2раза по 20м} ? До куща- 50 м Р. 20*2=40(м) -до квітів 40+50=90(м)-всього пролетіла або 20*2+50=90(м) пролетіла