Виконай одне із поданих завдань. 1. Напиши, який фах ти хочеш обрати та чому. Використай у тексті безсполучникові речення із умовними та причиновими смисловими відношеннями, підкресли їх. 2. Прочитай уривок із вірша В. Симоненк...

Виконай одне із поданих завдань. 1. Напиши, який фах ти хочеш обрати та чому. Використай у тексті безсполучникові речення із умовними та причиновими смисловими відношеннями, підкресли їх. 2. Прочитай уривок із вірша В. Симоненка: Хто сказав, що все уже відкрито? Нащо ж ми народжені тоді? Напиши, як ти розумієш його й чи погоджуєшся з позицією автора. Використай у тексті безсполучникове речення, що відповідає такій схемі: [ ]: [пояснення].
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2)Так я погоджуюся з автором,На мою думку на світі кожен з нас має своє призначення на землі.Потрібно не бути ледачим а відкривати щось нове не пізнане дізнаватись більше.Адже після смерті людина має залишити якийсь слід про її існування.щоб її не забували.