Виконайте повний синтаксичний аналіз речення: А над Дніпром уже помітно світало.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А (сполучник) над (прийменник) Дніпром (обставина, іменник) уже (обставина, прислівник) помітно (обставина, прислівник) світало (присудок, дієслово). Речення розповідне, неокличне, просте, односкладне, безособове, поширене, повне, неускладнене.