Виконайте розбір дієприкметника як особливої форми дієслова) Яскраво горіли ще ніким не перетоптані чепурні квітники. Даю 40 баллов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не перетоптані (квітники) - особлива форма дієслова - дієприкметник, означає ознаку предмета за дією, які? початкова форма - не перетоптаний, пасивний, доконаного виду, минулого часу, називний відмінок однини, означення.