Використати подане слово в переносному і в прямому значенні м'який, теплий, вершина, сіяти

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
М'який характер - переносне значення. М'який диван - пряме значення. Тепле серце - переносне значення. Теплий ніж - пряме значення. Вершина злості - переносне значення. Вершина гори - пряме значення. Сіяти ненависть - переносне значення. Сіяти просо - пряме значення.