Використовуючи подані слова утвори словосполучення.Запиши їх.Підкресли в імениках букви які позначують звуки що чергуються стоїть | на | стіг виріс | у | горох дзвенить | | вухо лежить | | поріг сіно ...

Використовуючи подані слова утвори словосполучення.Запиши їх.Підкресли в імениках букви які позначують звуки що чергуються стоїть | на | стіг виріс | у | горох дзвенить | | вухо лежить | | поріг сіно | | бік допоможіть я знаю як перше утворити стоїть на порозі а дали допоможіть!!!!20 БАЛОВ ДАЮ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Стоїть на стозі виріс у горосі дзвенить у вусі лежить на порозі сіно в боці