Вінні-Пух,П'ятачок і Кролик вирізали три прапорці різного кольору:синвй,зелений,червоний.Кролик вирізав не червоний,а Вінні-Пух не червоний і не синій.Якого кольору прапорець вирізав кожний з них?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вінні-Пух вирізав зелений, Кролик - синій, а П'ятачок - червоний.
Гость
Вінні-Пух -зелений, Кролик -синій і зелений, П'ятачок - синій, червоний і зелений