Виписати 5 фразеологізмів ,що містить прикметники та виписати з ними речення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.вивести на чисту воду-Мішка все стежив за Малафейкіним, не знав тільки, як вивести на чисту воду цього пройдисвіта.2,наріжний камінь-Питання про відношення мистецтва до дійсності було і є голов­ним в естетиці, було і є її наріжним каменем3,важкий на руку-Ще ніколи піщани не зазнали такого лиха, як тоді, коли ними правила тілиста рука товстопузого Потаповича. Важкий був на руку Потапович та дужий!4,легкий хліб-Вже минуло багато часу, як Чучупаки розпродали свій маєток і від’їхали на легкі хліба до Америки5,стоїть мов укопаний-«А де Степан? А он під тином, неначе вкопаний, стоїть»