Виписати із тексту Климко художні деталі( не засоби)!!!Плиззззз помогите!!!!! очень надо заранее спасибо))
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Діжурка- вказує на безтурботне сімейне життя, батьківське тепло.
Сукня в трояндах( вчительки Климка)-вказує на недавнє щасливе шкільне життя
Хустка в руках молодої дівчини, яка стояла на базарі- вказує на дівочу вроду, молодих людей, яких виловлювали для відправки в Німеччину.
Чорнобривці в руках молодої дівчини- вказують на рідну землю- Україну.