Виписати художні засоби із поезіїї Зимовий етюд Трішки туману і трішки інею, неба льодинку холодну — на шлях… Вечір, мов казка, над Україною казка, як вечір, аж синьо в очах… Там, за тополями, за огорожами, де місто тікає на ні...

Виписати художні засоби із поезіїї Зимовий етюд Трішки туману і трішки інею, неба льодинку холодну — на шлях… Вечір, мов казка, над Україною казка, як вечір, аж синьо в очах… Там, за тополями, за огорожами, де місто тікає на ніч в степи — все запорошене, все насторожене, вся Україна заслухалась — і не спить…
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Порівняння:вечір мов казка,казка як вечір.Метафора:місто тікає на ніч в степи,вся Україна заслухалась і не спить.Епітет:синьо в очах.