Виписати окремо чисті речовини і суміші: зубна паста, лимонний сік, морська вода, дистильована вода, кока-кола, настойка йоду, столовий оцет, сталь, цукор, сода, сірка, лід, чай.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чисти речовини:  Лимонний сік,  дистильована вода,  столовий оцет,  цукор, сода, сірка, лід, . Сумiшi: Зубна паста, морська вода, кока-кола, настойка йоду, сталь, чай