ВИПИШИ З ТЕКСТУ ДІЄСЛОВА З ПРЕФІКСАМИ,ПРЕФІКСИ ПОЗНАЧ.ДО КОЖНОГО ДІЄСЛОВА ПОСТАВ ПИТАННЯ , ВИЗНАЧ ЧАС. У розпалі садіння дерев. У цій радісній і корисній справі діти не поступаються дорослим . Обережно, щоб не пошкодити корінн...

ВИПИШИ З ТЕКСТУ ДІЄСЛОВА З ПРЕФІКСАМИ,ПРЕФІКСИ ПОЗНАЧ.ДО КОЖНОГО ДІЄСЛОВА ПОСТАВ ПИТАННЯ , ВИЗНАЧ ЧАС. У розпалі садіння дерев.  У цій радісній і корисній справі діти не поступаються дорослим . Обережно, щоб не пошкодити коріння, викопують і переноять поснулі деревця  в нові місця. Навесні прокинеться деревце і почне рости людям на радість і користь.  І кожний з дітей, хто посадив і виростив деревце, поставив собі за життя чудовий зелений пам`ятник на віки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не поступаються        що роблять ?-(по-преф .тепер.час) Викопують   що роблять ? (ви-преф.тепер час )Переноять   Що роблять ? (пере-преф.тепер час )Прокинеться що зробить ? (про-преф.майбут.час)Посадив що зробив ? (по-преф.минул.час )Виростив  що зробив ? (ви-преф минул .час )Поставив шо зробив? (по-преф.минул.час )