Випиши з тексту споріднені слова, а потім слова, які різняться тільки закінченнями.Взимку взасніженому лісі зелена ялинка – перша красуня. Увійдеш в ялинковий ліс, а там,наперекір зимі, побачиш живу зелень. Зразу і про сніг, і ...

Випиши з тексту споріднені слова, а потім слова, які різняться тільки закінченнями. Взимку в засніженому лісі зелена ялинка – перша красуня. Увійдеш в ялинковий ліс, а там, наперекір зимі, побачиш живу зелень. Зразу і про сніг, і про зиму забудеш. Зеленіють  густі ялинові лапи. Лише біле снігове покривало під ногами нагадує про зимовий день.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
споріднені:.сніг-снігове-засніженому.зелена-зеленіють-зелень різняться закінченням: зима-зимовий.ялинка-ялинові.