Випиши зі словника в алфавітному порядку десять назв міст,що розпочинаються різними літерами.Серед них запиши і назву свого міста або обласного центру
Ответ(ы) на вопрос:
Алушта Бердянськ Вінниця Донецьк Євпаторія Запоріжжя Київ Миколаїв Переяслав-Хмельницький Сімферополь Назву твого міста чи обласного центру я не знаю. Тоді сама впишеш