Випиши зі словника в алфавітному порядку десять назв міст,що розпочинаються різними літерами.Серед них запиши і назву свого міста або обласного центру

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Алушта Бердянськ Вінниця Донецьк Євпаторія Запоріжжя   Київ Миколаїв Переяслав-Хмельницький Сімферополь      Назву твого міста чи обласного центру я не знаю. Тоді сама впишеш