Випишіть іменники, що вживаються тільки в однині. Людство, регіон, ножиці, груди, Харків, Суми, молодь, Марія, веселощі, хоробрість, терези, добро, деканат, процес, приватизація, канікули, проміння, Карпати, гори, дітвора, сани...
Випишіть іменники, що вживаються тільки в однині. Людство, регіон, ножиці, груди, Харків, Суми, молодь, Марія, веселощі, хоробрість, терези, добро, деканат, процес, приватизація, канікули, проміння, Карпати, гори, дітвора, сани, молоко, план, двері, звіт, звітність, давнина, аудиторія, Кордильєри, окуляри.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
людство,, груди, Харків, Суми, молодь, Марія, терези, добро, деканат, процес, проміння, Карпати, сани, дітвора, молоко,план, звіт, звітність, давнина, аудіторія, окуляри, приватизація регіон, ножиці, двері, канікули