Випишіть слова у чотири колонки: 1) утворені суфіксальним способом; 2) утворені префіксальним способом; 3) утворені від сурядних словосполучень; 4) утворені від підрядних словосполучень Взаємодія, святковий, самостійний, при...

Випишіть слова у чотири колонки: 1) утворені суфіксальним способом; 2) утворені префіксальним способом; 3) утворені від сурядних словосполучень; 4) утворені від підрядних словосполучень Взаємодія, святковий, самостійний, придумав, яскраво-червоний, книгообмін, дійовий, одинак, вивчити, світло-жовтий, увібрати, добробут, кіловат-година, паросток, світлочутливий, сталево-сріблястий, з’єднати, волелюбний, скляний. Святковий; Дійови й; Одинак; Скляни й; Придумав; Вивчити; Увібрати; Ключ. З других букв має скластися закінчення вислову В.Дрозда: «Кожна людина, навіть найпростіша,…» Ключ. Із других букв має скластися закінчення вислову В.Дрозда: “Кожна людина, навіть найпростіша,… ….( відкриває світ заново).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) утворені суфіксальним способом;  святковий, дійовий, одинак,  скляний. 2) утворені префіксальним способом; придумав,вивчити, увібрати, паросток з’єднати . 3) утворені від сурядних словосполучень;  яскраво-червоний, світло-жовтий,  кіловат-година,  сталево-сріблястий. 4) утворені від підрядних словосполучень Взаємодія, самостійний,  книгообмін,  добробут, світлочутливий, волелюбний.