Випишіть спочатку слова ,у яких букви я ю є позначають два звуки а потім слова у яких ці букви позначають один звук і мякість попереднього приголосного, Рілля, м'ята ,ясен,єдність,дбаєш,мільярд,об'єкт ,кулінарія,цілющий ,синє ,...

Випишіть спочатку слова ,у яких букви я ю є позначають два звуки а потім слова у яких ці букви позначають один звук і мякість попереднього приголосного, Рілля, м'ята ,ясен,єдність,дбаєш,мільярд,об'єкт ,кулінарія,цілющий ,синє ,комп'ютер
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. М'ята, ясен, єдність, мільярд, об'єкт, кулінарія, комп'ютер.