Виправте помилки у словах, словосполученнях.Виконувати обчислювання - , здiйснювати вимірювання - , здiйснювати контроль  - ; студентами виконуються лабораторнi роботи - ; у термiнознавствi розглядається не лише поняття «термін...

Виправте помилки у словах, словосполученнях. Виконувати обчислювання - , здiйснювати вимірювання - , здiйснювати контроль  - ;  студентами виконуються лабораторнi роботи - ;  у термiнознавствi розглядається не лише поняття «термін»  - ;  причини руйнувань - .Помогите пожалуйста!Совсем не пойму как тут((( Вiдредагуйте словосполучення. Здiйснював роботу - , працював по фаху - , приймав участь – брав участь, працiвницi вузу - , робив должний контроль - , стажирувався за границею - , вiдповiдно дiючому законодавству - , шкiльне мiроприємство - .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
номер школы 892544466644