Виправте помилки у словосполученнях. З двома словосполученнями складіть поширені речення. Пароплав Тарас Шевченко, академік гравер, великий Кобзар, читати кобзар, Кирило Мефодіївське Братство, художник –Сошенко, Київський Уніве...

Виправте помилки у словосполученнях. З двома словосполученнями складіть поширені речення. Пароплав Тарас Шевченко, академік гравер, великий Кобзар, читати кобзар, Кирило Мефодіївське Братство, художник –Сошенко, Київський Університет «імені Тараса Шевченка», Шевченко художник, Академія Мистецтв, Шевченківський стиль, шевченкові слова. Допоможіть будь ласка)))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пароплав "Тарас Шевченко", академік Гравер, великий кобзар, читати "Кобзар", Кирило-Мефодіївське братство, художник Сошенко, Київський університет імені Тараса Шевченка, Шевченко-художник, Академія мистецтв, шевченківський стиль, Шевченкові слова. 1. Пароплав "Тарас Шевченко" вирушив у довгий, цікавий шлях. 2. Потрапити в університет імені Тараса Шевченка тяжко потрапити, але воно того варте.