Виправте помилки. Відноситись до когось; старший по віку; на протязі місяця; вірно відповідати; поштовий адрес; повістка дня; в сім годин; перевернути сторінку.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ставитись до когось, старший за віком, протягом місяця,відповідати правильно, поштова адреса, денна повістка, о сьомій годині,перегорнути сторінку.