Виправте помилку у словосполученнях : хворіти грипом,без діла тинятися по вулицям,українець по походженню ,бути в Харкові по справах,зробити по всіх правилах,по власному бажанню , повернути при умові, говорити на українській мо...

Виправте помилку у словосполученнях : хворіти грипом,без діла тинятися по вулицям,українець по походженню ,бути в Харкові по справах,зробити по всіх правилах,по власному бажанню , повернути при умові, говорити на українській мові ,на протязі дня , усю дорогу розказував . помогите пожалуйста !
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
хворіти на грип тинятися по вулицях українець за походженням бути у справах за всіма правилами за власним бажанням говорити українською мовою протягом дня