Вирішати за допомогою рівняння. 1.У першому ящику було у 4 рази більше вугілля,ніж у другому.Коли з першого ящика взяли 210 кг,а з другого 10 кг,то у другому лишилося на 20 кг більше,ніж у першому.Скільки кілограмів вугілля бул...

Вирішати за допомогою рівняння. 1.У першому ящику було у 4 рази більше вугілля,ніж у другому.Коли з першого ящика взяли 210 кг,а з другого 10 кг,то у другому лишилося на 20 кг більше,ніж у першому.Скільки кілограмів вугілля було у кожному ящику спочатку?????????
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
нехай х-скільки вугілля у другому ящику тоді у першому 4х 4х-210+20=х-10 ....... х=60отже у другому 60 кг а у пешому 60×4=240кг