Вірш про Шевченка....будь ласка...що  небуть напишіть ..хоча б рими,я потім складу....

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Шевченко-козаченько, костенко, лисенко стороженко (письменники) ненько,оленко.Україна-країна, зміна соловїна.Письменник-священник  щоденник,
Гость
До мене сьогодні всміхнувся Шевченко З картини, що там на стіні. Читає пісні його залюбки ненька, Розказував батько мені: Як вівці він пас — ще малий був хлопчина, А виріс — великий дав дар: Для всіх поколінь, для всієї Вкраїни, Цю книгу, що зветься "Кобзар".