Вірші про математику на українській мові(СРОЧНО!!)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Математика важна, Математика нужна, Математика – наука, Мыслить учит нас она. Математика – царица всех наук, Только не дается все без мук. Если хочешь ты на свете умным быть, Непременно нужно математику учить. Занимайся  и старайся, не ленись. На пятерки все смелее ты учись. Все получится, конечно, у тебя. И со знаниями будешь ты всегда.
Гость
Женщина в свои 48 лет выглядит, как девочка! Вот моя хитрость: на ночь...Женщина в свои 48 лет выглядит, как девочка! Вот моя хитрость: на ночь... Вірші про математику Якщо хочеш досягнути  У житті своїм вершин,  М а те ма т и ку з б а г ну ти  Мусиш тонко, до глибин. Калькулятор і комп’ютер,- Хто сьогодні їх не зна? Та за пояс їх запхнути Може світла голова.  Якщо хочеш бізнесменом Після школи, друже, стать, Аксіоми й теореми  Мусиш добре пам’ятать. Якщо лікарем ти станеш, То, колего, тут затям Коли десь помилишся - Хтось поплатиться життям. Не кажу про космонавтів,  Вчителів і моряків.  Та коли чогось не знав, Час це вивчити настав. Не махай на все рукою,  Не лінуйся, а учись  Бо чого навчишся в школі, Знадобиться ще колись! *** В Математиці-країні І сувора, й солов’їна  Математика-країна,  Праця тут іде завзята.  Вмій лиш спритно рахувати Вмій ділити, віднімати, Множить швидко й додавати. Вмій кмітливо все збагнути. Першим в відповіді бути! Ледарів у нас немає, Хто руки не піднімає? Вирушаймо в путь- Нас цікаві справи ждуть. Цифри можна прочитати І про все на свій знати: скільки коксу домнам треба Й про політ космічний в небо. Скільки зір дрібних, як просо, і веснянок є на носі. Все умій ти пов'язати, Про складне й просте сказати. Наш девіз - все гарно знати, ВМІТИ добре рахувати. Виростаймо ж - і у путь. Хай знання із нами йдуть. Ну а потім, в результаті, Все, як слід, підсумувати. Й розділити на усіх, І багатство, й щедрий сміх. *** ^ Ода цифрам Яскравим сонцем, щедро вмиті Знаменні цифри історичні. Вони, немов розквітлі віти, Ласкаво дивляться в обличчя. Хто каже — цифри безсловесні?  Вони ідуть назустріч веснам. В далекій тундрі і аулі Ми їхню мову всюди чуєм.  Звучать вони, як пісня слави,  Як велич нашої держави.  В них мрія серця ожива,  У них дерзань палкі слова.  То тріпочуть, як листочки,  То шикуються в рядочки.  Вони в перебігу гудків,  В роботі річок і полів. Дарма, що цифри без прикрас,  Вони — змагання наше й сила  У необхідний, скрутний час,  До щастя зоряного крила. *** (Вірш-жарт про степені числа 2) Слон живе у нас в квартирі — Поверх 2, під'їзд - 4. Звик він часто харчуватись: Вранці в 8, вдень - в 16. На сніданок неодмінно - 32 обремки сіна. Це водою слід запити — 64 літри. На обід даємо рису, Огірків 128, Помідори також їсть — 250 і 6. З'їсть млинців 512 Це якшо не постаратись, А як зробиш на кефірі – 1024