Виручайте! На завтра надо. Даю 100 балов 1. Напиши формули оксидів, які мають валентність 1, 2, 3. Зазнач назву кожної сполуки. 2. Напиши рівняння реакцій окиснення простих речовин з утворенням оксидів: Купрум (||), Літію (|), ...

Виручайте! На завтра надо. Даю 100 балов 1. Напиши формули оксидів, які мають валентність 1, 2, 3. Зазнач назву кожної сполуки. 2. Напиши рівняння реакцій окиснення простих речовин з утворенням оксидів: Купрум (||), Літію (|), Селенту (|V), Ванадію (V).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Na2O - оксид натрия CaO - оксид кальция Al2O3 -оксид алюминия 2Сu+  O2=2CuO 4Li  +O2 =2Li2O Se  + O2=SeO2 4V  + 5O2=2V2O5