Вище,нижче,глибше,краще,гірше,складніше.Із кожним словом складіть по два речення так,щоб у першому з них воно виступало прислівникои,а в другому-прикметником.

Вище,нижче,глибше,краще,гірше,складніше. Із кожним словом складіть по два речення так,щоб у першому з них воно виступало прислівникои,а в другому-прикметником.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вище - вертоліт може літати вище будинків; Висока верба цілий день стояла нахиливши своє гілля у воду. Нижче - Нижче набагато спокійніше ніж високо; Низьке гілля на дереві, цілий день гойдав  бурхливий вітер. Глибше - Море набагато глибше за річку; Байкал дуже глибоке, і красиве озеро. Краще - Краще зробити спочатку діло, а потім можна грати і ні про що не думати; В мене кращий тато у світі. Гірше - Дійти до кінця, і програти гірше ніж дойти до кінця і виграти; Гірша та людина, яка вважає сеюе найкращою. Складніше - Складніше працювати, ніж бйдики бити; Вчора в школі на уроці математики у нас була складна задача.