Висловіть думкущодо позитивних і негативних наслідків зменшення або збільшення податків

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо податки зменшать то селянам не треба буде віддавати останнє зерно та грощі, а влада у той час перестане існувати бо в них буде недостатньо коштів для наприклад існування та зміцнення армії.А якщо податки збільщать то нападів на місто буде менще, а селяни просто не зможуть існувати.