Висловлювання на тему "не мислиться мені життя без книг"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Книга відіграє дуже велику роль у нашому житті . Завдяки їй ми навчилися писати , читати , мислити.
Гость
Книга - це забута цінність сьогодення.Людина настільки звикла все дізнаватись з інтернету,телевізору,що зовсім забула про книгу. Особисто я не уявляю свого життя без книжки.Адже книга -  це та річ,яка навчила мене всьому:писати,читати,розуміти,думати.Я завдячую книзі своїм розумом. Книга дозволяє мені зануритис в світ казок,той світ,який в реальному житті не реальний.Навіть в такому дорослому віці,я читаю казки. За допомогою книжки я дізналась про минуле. Читання книжок,розслабляє мене,дозволяє забути про всі ті проблеми,питання,які торбують мене в реальності. Кнга - це інший світ і він набагато цікавіший від нашого!