Висота Сонця на горизонтом (тобто кут між сонячними променями і горизонтом) складає 55о. Під яким кутом до горизонту слід розташувати дзеркало, щоб освітити сонячним «зайчиком» дно глибокого колодязя?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
72,5 градусов к горизонту Угол между лучами солнца и дном колодца 55+90 = 145 градусов Угол наклона зеркала   к горизонту 145/2 = 72,5 градусов