"Вітчизна- це не хтось і десь, я - теж Вітчизна". Чи відчуваєте ви відповідальність перед Батьківщиною? Чи справді кожний громадянин може бути Вітчизною?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моє Вітчизна! Величезне і сильне, терпляча і непередбачуване, неповторне і самобутнє, кароока і светлоокое! Ти - дивовижна змішання Заходу і Сходу. Твої Уральські гори, як поясок якогось неймовірного сукні, розділяють нас на європейців і азіатів, але в кінцевому підсумку, ми одне ціле, як крона дерева, гілки якого гармонійно і дивно переплели в собі різні культури і релігії. Не виміряти Тебе «загальним аршином», не окинути поглядом, «не зрозуміти розумом»! І тільки в маленькому й трепетному грудочці - серце, можна умістити Тебе, моя батьківщина, в самому заповітному куточку, подалі від недобрих поглядів і поспішних рішень.
Багато на світі країн - красивих і різних, але ...