Вивчення режиму дня учня 3-го класу показало: перебування на відкритому повітрі – 2 год, приготування домашніх завдань – 3 год, перегляд телепередач – 2 год, спокійн і ігри – 1 год 30хв, відхід до сну – о 22 год, підйом – о 7 г...

Вивчення режиму дня учня 3-го класу показало: перебування на відкритому повітрі – 2 год, приготування домашніх завдань – 3 год, перегляд телепередач – 2 год, спокійн і ігри – 1 год 30хв, відхід до сну – о 22 год, підйом – о 7 год 30 хв.   Дати гігієнічну оцінку режиму дня дитини.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
пербування дитини на  відкритому повітрі  повинне становите бIльше часу , (тому що  перегляд телепередач – 2 год, а   приготування домашніх завдань – 3 год) або треба менше часу на прегляд телепередач