Визнач у якому рядку йдеться про темп мовлення, а в якому про тон.Впиши потрибни слова.Швидкий.повильный.енергийный.неспишный....Лагидный.грубый.ввичлывый.ризькый.......

Визнач у якому рядку йдеться про темп мовлення, а в якому про тон.Впиши потрибни слова. Швидкий.повильный.енергийный.неспишный.... Лагидный.грубый.ввичлывый.ризькый.......
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привет! Сейчас я отвечу на твой вопрос но попрошу тебя если тебе понравится то как я написала то напиши что то в коментариях. Заранее спасибо.  Швидкий, повільний, енергійний, неспішний - в цих словах йдеться про темп мовлення.  Лагідний. грубий, ввічливий, ризький - в цих словах йдеться про тон.