Визнач відмінок цих іменників .Відгадай загадки.Запиши їх ,розкриваючи дужки.Латка на (латка) ,та ніколи  голки не було . Стоїть при (дорога) на одній (нога), хто її зрушить --- плакати мусить.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
латка на латцi.....(и так далее).стоить при дорозi на одний нози.....(и так далее) латка -називний видминок голки-родовый видминок  дорози-ородовий видминок нози-теж родовий видминок извини я не смогла отгадать((