Визначите види речень (складнесурядне складнопідрядне безсполучникове) 1)Осінній вітру крок, і хмари над землею, і пада жовтий лист в вечірньому огні 2)Про юність золоту, що одцвіла зорею, лишились старості лиш спогади 3) На с...

Визначите види речень (складнесурядне складнопідрядне безсполучникове) 1)Осінній вітру крок, і хмари над землею, і пада жовтий лист в вечірньому огні 2)Про юність золоту, що одцвіла зорею, лишились старості лиш спогади 3) На старості літ Джеря любив довгими зимніми вечорами розказувати дочці й онукам, де він бував, що він бачив, в яких краях ходив, з якимг людьми зустрічався 4)Коли тебе в саду стрічаю, сад квітне знову, і цілий світ пісні вплітає в твою розмову.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 - складносурядне 2 - складнопідрядне 3 - безсполучникове 4 - складнопідрядне